“Арсенал” здобуває першу домашню перемогуИнтернет реклама УБС

12 червня на СК “Машинобудівник” відбувся поєдинок одного з ситуативних лідерів обласних перегонів серед команд першої ліги ФК “Переяславщина” (м. Переяслав-Хмельницький) та “Арсеналом” (м. Фастів).

До звітного поєдинку переяславці разом із шкарівським “Гранітом” очолювали турнірну таблицю, маючи в активі по 10 залікових пунктів. Каноніри після двох безгольових виїздних нічиїх у Гостомелі і Яготині, неочікуваної домашньої поразки від ФК “Сквира” (1:2) та виїздної перемоги над білоцерківською “Россю” (2:0) мали в активі 5 очок та займали шосту позицію в турнірній таблиці. Власне долю поєдинку було вирішено вже у першому таймі. Після кількох відбитих небезпечних атак переяславців на початку матчу каноніри зусиллями Володимира Богданова мали двічі відкривати рахунок, однак знову підвела реалізації. Але на 20-їй хвилині тайму Павло Чередніченко спромігся ударом головою перекинути круглого через голкіпера суперників та відкрити рахунок, а на останній хвилині тайму Артем Васильєв подвоїв перевагу канонірів. У другому таймі кілька слушних нагод для взяття воріт мали переяславці, але щоразу на шляху м`яча опинявся Юрій Балашев.

Тож впевнена перша домашня перемога канонірів (2:0), яка підняла їх на четверту сходинку турнірної таблиці. А уболівальників очікує наступної неділі 19 червня не менш видовищний домашній поєдинок “Арсенала” з ФК “Богуслав”, який поступається канонірам лише гіршою різницею забитих і пропущених  м`ячів.

http://fmff.fastiv.info/

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі