Цього разу турнір організував тенісний “аксакал”Интернет реклама УБС

У тенісній залі спорткомплексу “Машинобудівник” відбувся традиційний ­“зодіакальний” турнір з настільного тенісу. Цього разу він присвячувався Тільцям. Ініціатором турніру був ветеран настільного тенісу, наш аксакал (саме так ­називають його друзі-суперники) Володимир Гаюк, якому 20 травня випов­нилося 75 років. А співорганізатором став Ростислав Дейнега, який за два дні раніше відзначив 57-річчя.

П’ятнадцять учасників турніру змагались у двох категоріях по колу. Серед ­чоловіків в останній вирішальній зустрічі зустрілися два найсильніші фастівські тенісисти – Едуард Михайлюк і Микола Ковальов, які виграли у всіх своїх суперників і мали у своєму активі по п’ять перемог. Про їхню гру не можна роз­повісти, її треба було бачити: напруга, непередбачуваність, рішуча боротьба. Перша партія була за Ковальовим, а три наступні – за Михайлюком, який у черговий раз став переможцем міського турніру. Третє місце виборов Анатолій Танчук.

В іншій категорії – суперництві вісьмох чоловіків-ветеранів та жінок, які змагалися по колу у двох групах – найсильнішими в групах були Анатолій Кирилін та Раїса Протазанова. Вони й зустрілися у фіналі, де в напруженій боротьбі перемогу здобула Раїса. Третє місце посів Володимир Козиревський, який переміг Володимира Островерха.

Всі переможці й призери отримали сувеніри від Володимира Гаюка. А йому самому було вручено почесну грамоту від відділу з питань молоді та спорту і від міської організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна”. А ще – пам’ятний подарунок від друзів та ювілейну медаль, виготовлену майстром цієї справи Володимиром Островерхом. Зробили подарунок тенісисти й іншому “тільцю” – Ростиславу Дейнезі.

Інф. міської організації ФСТ “Україна”

http://peremoga-fastiv.com.ua

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі