"Доброслав" знову перемагаєИнтернет реклама УБС

Нещодавно 25 найбільш підготовлених учнів «Доброслава» після більше, ніж річної перерви в тренуваннях, поїхали відстоювати честь Фастова на Чемпіонат Київської області з панкратіону в Білу Церкву, де вони показали все, на що здатні на сьогоднішній день.

Попри короткий термін підготовки після повноцінно поновлених тренувань в «Доброславі», спортсмени з Фастова та Борової здобули 16 медалей, з яких 4 бронзові, 9 срібні і три золоті! Так «Доброславівці» з Фастова Руденко Іван та Мочарський Ілля здобули срібні медалі, а Гриценко Андрій став чемпіоном змагань(всі вихованці Хоменка Ю.М.)! Борівчани Мельник Максим, Гребенюк Павло, Лунін Антон та Радушинська Інна привезли на Фастівщину бронзу.

Лише стара травма після найвидовищного виграшного бою турніру серед дорослих не  дозволила поборотись за перше місце тренеру ДЮСШ Фастівського району та майстру чорного поясу з тхеквондо з Борової, який завдяки СК «Доброслав» вдосконалює свою майстерність і в змішаних єдиноборствах, Даніелю Дунаєву. Тому лише  срібло. Також «срібними» в Білій Церкві стали учні Борівських ЗОШ  Деркач Денис, Радушинський Ярослав, Горкуценко Олександр, Гонтаренко Валентин та Кривонос Костянтин.

А чемпіонами області стали Приходько Тимофій та Стасєєв Владислав, який проводив самі короткі поєдинки на турнірі, закінчуючи їх достроково больовими прийомами! Всіх спортсменів підготовив Чернишенко О.І. «Доброславівці» вдячні одному з батьків учнів Суботіну Сергію , завдяки якому команда мала змогу їхати на змагання і додому на автобусі.

Вітаємо переможців і тренерів, бажаємо нових перемог!
Поділитися: 

Останні коментарі