ІІ Меморіал пам`яті Руслана ЗакусілаИнтернет реклама УБС

З нагоди другої річниці трагічної загибелі екс-гравця команд «Мотор» і «Ветеран» Руслана Закусіла 12 липня п’ять ветеранських колективів вийшли на футбольне поле СК «Машинобудівник», щоб вшанувати його пам’ять власною майстерністю. Після хвилини мовчання, інформації Володимира Івановича Закусіла про визнання слідством факту трагічної загибелі сина саме на виробництві, теплих спогадів керівника команди «Ветеран» Святослава Чечка та жеребкування розпочалися змагання за участю минулорічних учасників турніру «Мотора», Преміума», «Олімпа» і «Ветерана», до яких долучився «Газпром».

Власне турнір пройшов у безкомпромісній запеклій боротьбі. Перчинки додав сліпий жереб, який звів на стадії групового турнірі трьох минулорічних призерів («Мотор», «Преміум» і «Олімп»), один з яких мав припинити подальшу боротьбу. Не витримав конкуренції переможець І Меморіалу памяті Руслана Закусіла «Мотор», який поступився «Олімпу» (0:1)  та здобув очко у матчі з «Преміумом» (1:1). Останній, здолавши «олімпівців» в очному протистоянні (1:0) завдяки голу Олега Максимчука, вдруге поспіль вийшов до  головного матчу турніру. Іншим його учасником стала команда «Ветеран», яка у двоматчовому поєдинку виявилася сильнішою за «газовиків» (0:0 і 2:1).

У матчі за третє місце гол Ігоря Оніщенка і дубль Ігоря Денисюка схилив шальки терезів на користь «Олімпа» у протистоянні з «Газпромом» (3:2). Переможцем турніру стала команда «Ветеран», гравці якої Михайло Алієв і Святослав Чечко «розписалися» у воротах «Преміума» (2:0). Тож на п’єдесталі пошани змінився лише переможець – «Ветеран», на другому і третьому місцях вдруге поспіль залишилися відповідно футболісти «Преміума» і «Олімпа».

Усі команди нагороджені дипломами ФМФФ, а капітан команди-переможниці Олександр Брусенко одержав з рук Володимира Івановича Закусіла перехідний Кубок пам`яті. Запроваджені нові призи «Кращий захисник» і «Кращий гравець» одержали відповідно Михайло Алієв та Ігор Денисюк. Михайло Максюк, Сергій Дяченко, Василь Гапон, Тарас Остапчук, Олександр Дронов, Олександр Базилюк, Віктор Денисюк і Олександр Філіпов нагороджені дипломами у різних номінаціях. У свою чергу учасники Меморіалу подарували Даніїлу Закусілу новенькі бутси, а на могилу його батька поклали ритуальну корзину квітів. Світла йому пам’ять!

Фастівська міська федерація футболу і сім`я Закусіло вдячні усім учасникам турніру за вшанування Руслана, моральну підтримку і надання життєвої енергії, вихованцю Закусіла В.І. Павлу Дільдіну за безпосередню участь у підготовці змагання.

http://fmff.fastiv.info

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі