Нові висоти Діани СоловйовоїИнтернет реклама УБС

Вихованка відділення з веслування на байдарках і каное ДЮСШ Фастівського району, спортсменка відділення центру Олімпій­ської підготовки Діана Соловйова досягла чергових спортивних висот. Взявши участь у складі збірної Київської області в змаганнях на Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті ­олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, що проходили у Дніпропетровську, вона стала володаркою кубка серед юніорів одразу на трьох дистанціях – К-1 200 метрів, К-2 200 метрів та К-2 500 метрів. А в запливі К-1 на 500 метрів Діана виборола друге місце.

Адміністрація дитячо-юнацької спортивної школи Фастівського району щиро вітає із вдалим ­виступом і саму спортсменку, і її тренера-викладача Володимира Соловйова.

До слова, за перемогу у цих змаганнях ­змагалися 24 команди із 22-ох областей ­України, у складі яких було 400 спортсменів, із них 224 дорослі та 176 юніорів.

Олександр Чечко, директор ДЮСШ

http://peremoga-fastiv.com.ua

Також раніше ми повідомляли що розпочалися роботи щодо облаштування спортивної площадки для відділення веслування на байдарках і каное.

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі