Новини тенісу Фастова 20.05.16Интернет реклама УБС

Відбулися матчі в турнірі fastiv.in.ua. В нижній сітці Віктор Кушпіра переміг Євгена Харченко 6/3 6/4,та за право грати в фіналі зустрівся з Анатолієм Іванюком. В першому сеті з рахунком 6/4 переміг Віктор Кушпіра, але вже в другому поступився 3/6, в останній партії розгорнулась справжня драма, поступаючись з рахунком 1/4 Анатолій Іванюк виграв 4 гейма поспіль, та мав матч бол за рахунку 40/30 на своїй подачі, але мяч який міг вирішити долю матчу на його користь він відправив в незначний аут. Доля матчу вирішилась на тай-брейку. Кінцевий результат 6/4 3/6 7/6 на користь Віктора Кушпіри.

Нагадаємо що в фіналі зустрічаються Віталій Бромірський та Віктор Кшпіра.

На минулому тижні в клубі Golden Lion лайн відбулося жеребкування першого тенісного турніру в 2016 році Фастів тур. Турнір проводиться  в двох розрядах Чоловічому та жіночому та складається з верхньої та нижньої сіток. Учасник програвши в верхній сітці потрапляє в нижню і також має шанс перемогти в турнірі.

Днями були зіграні перші матчі чоловічого турніру, Анатолій Іванюк здобув перемогу над молодим учасником  Дмитром Будовим 6/3,6/1, а Євген Харченко переміг Руслана Сягалюка 6/0 6/0, Таким чином сформувалася перша пара 1/4 фіналу в верхній сітці Іванюк - Харченко

Також Андрій Прилипко в двох сетах взяв гору над Свірським Антоном. 6/0 6/1.

Медіа: 
Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі