Один – за всіх, всі – за одногоИнтернет реклама УБС

Історія розвитку спортивно-масової роботи у Фастові свідчить про те, що до футболу у бага­тьох наших земляків – особливе ставлення. Ця гра недаремно стала улюбленою серед фастівчан. Так, у 2004 році розпочалася біографія команди “Арсенал”, яка заявила про себе на чемпіонаті Кубка міста з футболу того ж року. А у січні 2010-го команду зареєстровано як громадську організацію ФК “Арсенал-Фастів”.

Хроніка розвитку клубу, команда якого складається із обдарованих, завжди налаштованих на результативну гру футболістів, має позитивну динаміку. Посудіть самі: двічі, у 2005 та 2009 роках, команда зайняла третє місце в чемпіонаті міста, тричі підряд, у 2010-2012 роках, ми вибороли друге місце. І чотири рази, у 2008, 2013-2015 роках, команда здобула лідерство у змаганнях такого рангу.

Якщо знову використати статистику, то вона ще раз переконає у майстерності спортсменів. Вісім разів команда брала участь у фіналах Кубкових змагань, у п’яти з них – стала володарем Кубка.

Ось так, динамічно, впевнено вміє грати і вигравати “Арсенал-Фастів” – дружна, відповідальна команда, капітаном якої є майстер спорту Юрій Балашев.

У кожному матчі гравці доповнюють один ­одного, знаючи, що один у полі – не воїн. Завжди надійно захищає ворота Володимир Семенюк. ­Роман Кривенко, Артем Чеберко, Віталій Мицинський, Максим Власюк, Микола Андрушко, Андрій Ліпський, В’ячеслав Оріх, які грають у ­захисті, завжди впевнені і мобільні.

“Один – за всіх, всі – за одного” – цей мушкетерський девіз, що вже став класикою вияву командного гарту, властивий і для гри півзахисників Андрія Черногрицького, Артема Васильєва, Павла Чередніченка, Олександра Дармостука, Олександра Дронова, Олексія Корецького.

Не можна не сказати схвальне слово про нападників: Олександра Твардієвича, Степана Царькова, Віталія Куска. До речі, Віталій на чемпіонаті міста здобув репутацію одного з кращих бомбардирів, забивши аж десять м’ячів у ворота суперника.

У тому, що команда успішно проявляє себе на змаганнях, завжди налаштована на перемогу, є значна заслуга голови ради ФК “Арсенал-Фастів” ­депутата міської ради Валерія Довгопола. Він ­постійно опікується справами футболістів, матеріально і морально підтримує земляків, що дуже важливо у нашому непростому сьогоденні.

Допомога нашого земляка-благодійника знадобилася і при проведенні в місті Заліщики Терно­пільської області міжобласного футбольного турніру пам’яті письменника Петра Ковальчука, в якому взяли участь спортсмени Чернівецької, Тернопільської та Київської областей. Валерій Довгопол завжди сприяє у проведенні новорічних ­вечорів, жодна пам’ятна подія в житті футболістів не обходиться без його уваги та чуйності, за що всі ми дуже йому вдячні.

Ось так дружно, злагоджено веде спортивний літопис наша команда, якій допомагає Валерій ­Довгопол. Разом ми – сила.

      Володимир КОВАЛЬЧУК,

      майстер спорту з футболу, тренер ФК “Арсенал-Фастів”

http://peremoga-fastiv.com.ua

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі