Перемоги юних гімнасток містаИнтернет реклама УБС

22 травня 2016 року м.Фастів гостинно прийняв у спортивному залі ДЮСШ управління освіти учасниць Відкритої першості міста Фастова з гімнастики художньої, присвяченої Дню Європи. Участь взяли 100 гімнасток з м.Українка, м.Бровари, м.Яготин та м.Фастів.

Місто Фастів представляла команда вихованок відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту, яких підготувала тренер-викладач, майстер спорту СРСР − Лариса Цьопич.
 
Відкрита першість була підготовлена адміністрацією ДЮСШ «Локомотив» та відділом з питань молоді та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради. На спортивне свято завітали почесні гості: міський голова Михайло Нетяжук, начальник відділу з питань молоді та спорту Денис Матвійчук і директор ДЮСШ «Локомотив» Святослав Хрещенюк.
 
За постановкою випускниці відділення художньої гімнастики фастівської ДЮСШ «Локомотив» КМС Кушнір Таїсії та групою гімнасток був продемонстрований показовий виступ «Пройдений шлях». Також з показовими виступами виступили вихованки ДЮСШ «Локомотив» під назвою «Птах» та Броварської ДЮСШ Івасина Ірина.
 
Гімнастки м.Фастова посіли наступні призові місця.
 
1)    за програмою змагань «юнацький розряд»:
-         І місце зайняли: Легеза Дарія (2011 р.н.), Мочарська Софія та Гутевич Олена (2009 р.н.), Харчук Дарія (2008 р.н.), Логвіненко Ольга (2007 р.н.);
-         ІІ місце посіли Руденко Владислава (2010 р.н.), Монастирецька Аріна (2009 р.н.) та Башурова Надія (2007 р.н.).
 
2)    за програмою змагань «ІІІ спортивний розряд»:
ІІ місце – Качанюк Інна (2006 р.н.);
ІІІ місце – Пікурова Софія (2006 р.н.).
 
3)    за програмою змагань «ІІ спортивний розряд» срібну медаль здобула Маритко Марія (2005р.н.).
 
4)    за програмою змагань «І спортивний розряд»:
І місце – Гутевич Ольга (2004 р.н.);
ІІ місце – Допіра Милиця (2004 р.н.).
 
5)    за програмою змагань «кандидат в майстри спорту»:
І місце – Сергеєва Анастасія (2003 р.н.) та Семіда Анастасія (2002 р.н.);
ІІ місце – Коломенкіна Наталія (2002 р.н.).
 
6)    за програмою змагань «майстер спорту» золоті медалі здобули Клецова Тетяна (2000 р.н.), Станкевич Наталія (1999 р.н.) та Кушнір Таїсія (1998 р.н.).
 
Адміністрація ДЮСШ «Локомотив» висловлює щиру подяку всім, хто взяв активну участь в організації та проведенню даного заходу. Особлива подяка висловлюється батькам спортсменок за матеріальну та моральну підтримку в проведенні спортивного свята.
 
Поділитися: 

Останні коментарі