«Рефи» знову показують клас.Интернет реклама УБС

15 травня на футбольному полі СК «Машинобудівник» Фастівською міською федерацією футболу проведено традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений 71-ій річниці перемоги у Другій світовій війні. Цього року задекларували наміри змагатися за перехідний Кубок рекордна кількість команд (дванадцять),  вік гравців яких перевищував 35 років. За три дні до турніру волею жеребу учасники були розподілені на чотири групи, переможці яких мали у стикових поєдинках визначити трійку призерів.

Представником першої групи у півфінальних поєдинках став дворазовий переможець (2009 і 2010 роки) турніру «Ветеран», який в очному протистоянні з «Підприємцем» виявився сильнішим (1:0). Третіми в групі стали дебютанти турніру команда «Гулівуд» (с. Великі Гуляки), організована Віктором Лепським, яка хоч і поступилася досвідченішим суперникам відповідно 0:3 і 0:1, але залишила у глядачів позитивне враження прагненням до перемоги.

Друга група делегувала до півфіналу минулорічного переможця турніру «Газпром», який у двох матчах здолав (2:0 і 2:1) постійного учасника змагань безкомпромісну «Енергію» (с. Дідівщина).

З третьої групи до півфіналу після нічиєї (0:0) з прямим конкурентом, переможцем турніру 2014 року «Преміумом», лише за рахунок різниці забитих і пропущених м’ячів в заочному протистоянні з останнім пробився трикратний тріумфатор змагань (2011-2013 роки) «Рефрижератор». В інших матчах групи колективи Сергія Погребняка і Едуарда Михайлика здолали дебютанта турніру ветеранів Томашівки (відповідно 2:1 і 4:0).

Четвертим півфіналістом стала команда «Мотор», яка лише у серії післяматчевих дев’ятиметрових ударів перемогла ще одного дебютанта цікаву команду ветеранів с. Дорогинка.

Надзвичайно напруженими виявилися півфінальні поєдинки. З мінімальною перевагою (1:0) «Газпром», завдячуючи голу Вадима Шиманського на перших хвилинах матчу, здобув перемогу над «Мотором», і втретє поспіль пробився до фіналу турніру. В іншому протистоянні, достойному бути фінальним, «Рефрижератор» лише наприкінці поєдинку зломив опір «Ветерана» (2:1).

У матчі за третє місце,  ще не оговтавшись після важкого півфіналу, досвідчений «Ветеран» в дебюті гри пропустив двічі від «Мотору». Однак увімкнувши швидкості, на класі дожав знесилених залізничників (2:2), та у післяматчевій лотереї виборов (2:0) бронзові нагороди турніру.

Фінальний поєдинок між минулорічним переможцем «Газпромом» і  «Рефрижератором» приніс після дворічної перерви четвертий тріумф останньому (4:2).

Таким чином, «рефи» у складі Сергія Бургела, Вадима Загляди, Олександра Ігнатенка, Євгена Ільїна, Миколи і Леоніда Крижанівських, Віталія Ліпського, Андрія Майданюка, Костянтина Марченка, Едуарда Михайлюка, Олександра і Миколи Пащенків, Олега Сокирка, Миколи і Олега Федорків, Євгена Чернецького підтвердили свій клас та отримали перехідний Кубок переможця, а також безкоштовні підписки на ІІ півріччя від інформаційного спонсора змагань Фастівської міськрайонної газети «Перемога». Команди «Газпром» і «Ветеран» нагороджені дипломами призерів турніру. Усі команди-призери отримали дипломи учасників змагань та книги Миколи Журби про спортивне життя Фастівщини. Призи найстаршим учасникам змагань від спонсора турніру магазину «НІКА» дістався гравцям «Газпрому» Василю Гапону і Степану Криворучку, які минулого року відсвяткували 60-річчя.

Футболісти «Ветерана» Юрій Мозоль і Юрій Рослов стали відповідно кращими гравцем і бомбардиром турніру.

Фастівська міська федерація футболу вдячна усім учасникам змагань, уболівальникам, які відвідали турнір, інформаційному спонсору Фастівській міськрайонній газеті «Перемога» (головний редактор Віктор Урлапов), Сергію Кривенку (власнику магазину «НІКА») за надану допомогу, а також мешканцю с. Великі Гуляки Голубу Андрію Леонідовичу, який власною ініціативою встановив для переможців турніру грошові призи.

http://fmff.fastiv.info/

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі