Тур 15 (завершальний): “бронзовий” гол Ричагова, двовладдя у гонці бомбардирів, впевнений фініш “канонірів”Интернет реклама УБС

Два матчі завершального туру Першості м. Фастова з футболу 2015 року носили вирішальний і принциповий характер: перемога “Газпрома” над “Елас-Ветераном” виводила його на передостанню сходинку у турнірній таблиці, а “Динамо” і “Зіберт” мали визначити між собою “бронзового” призера змагань.

Незважаючи на потуги “газовиків”, які за віком були майже удвічі молодші за “ветеранів”, вони не спромоглися пробити голкіпера “Елас-Ветерана” Юрія Мозоля. Натомість влучний постріл Олександра Цибулі приніс підопічним Олега Воєводкіна мінімальну перемогу (1:0) та збільшив відрив від “газовиків” до п`яти залікових пунктів.

Не менш напруженим видався матч за третє місце. Маючи за рівної кількості очок перевагу у різниці забитих і пропущених м`ячів (+2) динамівців задовольняла навіть нічия. “Пивоварам” необхідна була лише перемога, яку створив для них Антон Ричагов, скориставшись помилкою центрального захисника динамівців Антона Васильєва та проткнувши м`яч у ворота Миколи Виговського. Тож 1:0, – і юнаки “Зіберта” підносять подарунок до дня пива у вигляді “бронзових” нагород Любові Оніщук, яка опікується командою, та уперше вносять назву підприємства до літопису призерів чемпіонатів міста.  До речі, Антон Ричагов відкрив і завершив лік голам “Зіберта” у поточній Першості, забивши чотири голи “Газпрому” та вирішальний – динамівцям.

В останньому матчі турніру, який здебільшого носив показовий характер, оскільки не впливав на турнірне становище команд, грали переможці і “срібні” призери Першості відповідно “Арсенал” і “Рефрижератор”. Уболівальників здебільшого цікавила очна дуель кращих бомбардирів “каноніра” Віталія Куска і “рефа” Володимира Богданова, в особистому заліку яких було по десять голів. У звітному поєдинку могли відзначитися обоє, однак більше пощастило Степану Царькову і Олександру Твардієвичу, які відзначилися у воротах “Рефрижератора”. Таким чином, фінальний свисток арбітра Миколи Шевеля зафіксував перемогу “Арсенала” (2:0) та наявність двох кращих бомбардирів Першості.

“Елас-Ветеран” – “Газпром”  1:0  (0:0)  

Голи: Олександр Цибуля (68 хв.)

Попередження: Ткачук Олег (“Елас-Ветеран”) – Балеян Жора (“Газпром”)

Арбітр: Юрій Свиридович

“Зіберт” – “Динамо”  1:0  (0:0)

Голи: Антон Ричагов (57 хв.)

Попередження: Слабошевський Роман, Проценко Денис, Надемський Олександр (усі – “Зіберт”)

Арбітр: Дмитро Чорногрицький

“Арсенал” – “Рефрижератор”  2:0  (1:0)

Голи: Олександр Твардієвич (40 хв.), Степан Царьков (68 хв.)

Попередження: Царьков Степан, Кусок Віталій, Корецький Олексій (усі – “Арсенал”)

Арбітр: Микола Шевель

http://fmff.fastiv.info

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі