Тур 3: перші м`ячі “Мотора” та втрати очок для лідерівИнтернет реклама УБС

Матчі третього туру Першості м. Фастова з футболу 2016 року принесли дві бойові нічиї, найменшу кількість голів у турі (4), перші забиті м`ячі і очки для “Мотора” та перший нереалізований пенальті. Так, “Рефрижератор” і “Динамо”, граючи чи не в найсильніших складах, не забили бодай голу один одному та не виявили переможця (0:0). “Арсенал” не тільки не скористався осічкою переслідувачів для збільшення відриву від них, а й ледве звів матч з “пивоварами” унічию (1:1), завдячуючи голу найкращого бомбардира міста Володимира Богданова за пять хвилин до завершення матчу.

А “Елас-Олімп” уже на другій хвилині поєдинку з “Мотором” мав відкривати лік забитим м`ячам після призначеного Максимом Середою, який дебютував у якості арбітра матчу, пенальті за фол на Степанові Царькову. Однак Ярослав Яківець поцілив прямо у голкіпера залізничників. За 25 хвилин уже граючий тренер “Мотора” Сергій Гаврилюк з одинадцятимерової позначки відкрив лік голам своєї команди (1:0), а за дві хвилини до завершення матчу Саєнко Євген рахунок подвоїв. Після трьох турів гонку бомбардирів очолив Володимир Богданов, на рахунку якого 4 голи.

“Рефрижератор” – “Динамо”  0:0  (0:0)/p>

Попередження: Тищук Сергій, Бордіженко Дмитро (обидва “Рефрижератор”) – Байдалук Ігор, Ярошенко Ярослав (обидва “Динамо”)

Арбітри: Михайло Пилипчук – Володимир Горянський, Максим Бляшук

“Арсенал” – “Зіберт”  1:1  (0:1)

Голи: Володимир Богданов (75 хв.) – Ілля Брік (35 хв, пенальті)

Попередження: Сітяшенко Михайло (“Арсенал”) – Ричагов Антон (“Зіберт”)

Арбітри: Олексій Банасько – Максим Середа, Максим Бляшук

“Елас-Олімп” – “Мотор”  0:2  (0:1)

Голи: Сергій Гаврилюк (26 хв, пенальті), Євген Саєнко (78 хв.)

На 2-ій хв. Яківець Ярослав (“Елас-Олімп”) не реалізував пенальті

Арбітри: Максим Середа – Михайло Пилипчук, Володимир Горянський

http://fmff.fastiv.info/

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі