Тур 4: неочікуваний голепад або тур ДмитрівИнтернет реклама УБС

На відміну від попереднього туру Першості м. Фастова з футболу 2016 року, у якому було забито лише чотири голи, нинішній тур виявився надрезультативним – 19 м`ячів побували у воротах учасників змагань, при цьому “сухим” залишився тільки голкіпер “Арсенала” Володимир Семенюк.

 І якщо розгром канонірами юнаків “Елас-Олімпа” передбачався, то перемоги “рефів” і динамівців над відповідно “пивоварами” і “Мотором” з однаковим рахунком 5:1 стали неочікуваними. Найвагомішим у голепад став внесок Дмитра Бордіженка (“Рефрижератор”), на рахунку якого хет-трик, дублями відзначилися Юрій Балашев і Дмитро Чорногрицький (обидва “Арсенал”), Дмитро Ходирєв і Віталій Кусок (обидва “Динамо”). Цікаве те, що 9 голів (з 19) забили футболісти на ймення Дмитро. А Ходирєв забив найшвидший гол, поціливши у ворота “Мотора” уже на першій хвилині матчу. Не приймав участь у матчі канонірів з “Елас-Олімпом” із-за травми найкращий бомбардир міста Володимир Богданов, який міг би також поповнити власний гольовий доробок. Але він залишився лідером гонки бомбардирів з чотирма голами. А у недільному матчі Першості Київської області з футболу 2016 року саме він забив єдиний переможний гол у ворота ФК “Богуслав” (1:0), чим продовжив переможну серію канонірів до трьох матчів. У наступному матчі “Арсенал” 26 червня прийматиме ФК “Синявське”.

“Зіберт” – “Рефрижератор”  1:5  (1:2)  

Голи: Руслан Крижанівський (14 хв.) – Дмитро Бордіженко (7 хв, 36 хв, 72 хв.), Дмитро Нетреба (15 хв.), Дмитро Троян (46 хв.)

Попередження: Петренко Олександр (“Зіберт”) – Оріх Вячеслав (“Рефрижератор”

Арбітри: Олексій Банасько – Михайло Пилипчук, Максим Бляшук

“Арсенал”  – “Елас-Олімп”  7:0  (3:0)

Голи: Михайло Сітяшенко (4 хв.), Артем Васильєв (20 хв.), Юрій Балашев (26 хв, 58 хв), Дмитро Чорногрицький (61 хв, 72 хв), Павло Чередніченко (64 хв.)

Арбітри: Олексій Банасько – Михайло Пилипчук, Володимир Горянський

“Мотор”  –  “Динамо”  1:5  (1:2)

Голи: Валерій Нечволод (23 хв.) – Дмитро Ходирєв (1 хв, 60 хв),  Віталій Кусок (25 хв., 56 хв.), Артем Максименко (63 хв)

Попередження: Допієнко Андрій, Волага Михайло (обидва “Мотор”) – Шкуренко Євген, Пінчук Андрій (обидва “Динамо”)

Арбітри: Микола Шевель – Максим Середа, Максим Бляшук

http://fmff.fastiv.info/

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі