Тур 5: перемагають сильніші і перший гол “Елас-Олімпа”Интернет реклама УБС

Результати матчів 5 туру Першості м. Фастова з футболу 2016 року не стали неочікуваними для уболівальників, хоча останні сподівалися засвідчити інтригу центрального матчу першого кола між “Арсеналом” і “Рефрижератором”. Поєдинок між лідерами видався цікавим і безкомпромісним, однак ігрова перевага здебільшого була за канонірами.

Саме вони вели гру у потрібному їм руслі, нагнітали небезпеку поблизу воріт “рефів” і, як наслідок, наприкінці першого тайму заробили пенальті, яке бездоганно реалізував Володимир Богданов. У другому таймі потуги  залізничників хоча б зрівняти рахунок виявилися марними, а колишній форвард “Рефрижератора” відзначився ще раз під завісу матчу. 2:0 – впевнена перемога канонірів та впевнене лідерство Володимира Богданова у гонці бомбардирів (6 голів, 4 з яких забито з пенальті).

“Пивовари” у звітному турі завдали нищівної поразки не схожому на себе “Мотору” (6:0). Двічі відзначився Руслан Крижанівський, який з 4 голами в активі вирвався на другу сходинку у спорі бомбардирів. “Динамо” лише у другому таймі змогло довести перевагу над юнаками “Елас-Олімпа” (3:1). За грою могли перемогти й “олімпівці”, якби реалізували власні гольові моменти. Однак вони відзначилися лише одного разу – Євген Машовець, після двох невдалих виходів віч-на-віч з голкіпером, з третьої спроби, двічі влучивши у поперечку воріт, відкрив лік голам “Елас-Олімпа” у нинішній Першості.

“Арсенал” – “Рефрижератор”  2:0  (1:0)

Голи: Володимир Богданов (36 хв, з пенальті, 78 хв.)

Попередження: Журавель Дмитро, Троян Дмитро, Тищук Сергій, Шиденко Артем (усі “Рефрижератор”)

Арбітри: Олексій Банасько – Михайло Пилипчук, Максим Бляшук

“Динамо” – “Елас-Олімп”  3:1  (1:0)  

Голи: Андрій Пінчук (32 хв.), Ігор Байдалук (52 хв.), Дмитро Литвиненко (75 хв.) – Євген Машовець (60 хв.)

Попередження: Ходирєв Дмитро, Шкуренко Євген (обидва “Динамо”) – Харченко Костянтин (“Елас-Олімп”)

Арбітри: Олексій Банасько – Михайло Пилипчук, Максим Середа

“Зіберт” – “Мотор”  6:0  (2:0)

Голи: Руслан Крижанівський (5 хв., 48 хв.), Максим Тодоріка (40 хв.), Ілля Брік (54 хв.), Богдан Профіліді (68 хв.), Олександр Петренко (78 хв.)

Попередження: Шевель Микола (“Зіберт”) – Діденко Роман, Концевий Віктор, Довженко Олександр (усі “Мотор”)

Арбітри: Олексій Банасько – Михайло Пилипчук, Максим Бляшук

http://fmff.fastiv.info/

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі