Тур 6: перша неявка і надважливий гол Євгена ШкуренкаИнтернет реклама УБС

Центральним матчем шостого туру Першості м. Фастова з футболу 2016 року по праву вважався поєдинок між “Динамо” і “Зібертом”. Перемога перших залишала їх одним з переслідувачів потужного “Арсенала”, перемога других – не дала б можливості відпустити від себе тих же динамівців, а нічия – зберігала б статус-кво обох у боротьбі за призові місця, однак лише за друге або третє.

Тож не дивно, що команди зіграли обережно, рівно, непоступливо, насамперед дбаючи про недоторканність власних воріт. За підсумками години гри та розвитком її сценарію матч плавно котився до нульової нічиєї, хоча моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт. Гол грянув як грім серед ясного неба, практично з нічого. На 66- ій хвилині нападник динамівців Євген Шкуренко, заволодівши м`ячем у центральній частині поля, метрів з 25-и неочікувано пробив точнісінько у лівий від голкіпера “пивоварів” кут воріт (1:0). Остання десятихвилинка пройшла у несамовитих потугах “Зіберта” зрівняти рахунок, однак фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу динамівців, які відірвалися від “пивоварів” уже на шість очок і зберігають триочковий відрив від канонірів. Тим цікавішим стане центральний матч наступного турі між “Арсеналом” і “Динамо”.

В іншому протистоянні “Рефрижератор” розтрощив юнаків “Елас-Олімпа” (5:0). Кращий бомбардир нинішіх “рефів” Дмитро Бордіженко міг забивати щонайменше п`ять голів та очолити гонку бомбардирів, однак обмежився лише двома м`ячами та другим місцем у гонці голеадорів (5 проти 6 у каноніра Володимира Богданова). “Арсенал” без бою додав у свій актив три пункти, оскільки команда “Мотор” не зібрала на гру достатню кількість футболістів, та продовжує крокувати до свого чергового чемпіонства.

“Елас-Олімп” – “Рефрижератор”  0:5  (0:2)

Голи: Дмитро Троян (28 хв., 80 хв.), Дмитро Бордіженко (40 хв., 63 хв.), Володимир Завадський (80+1 хв.)

Попередження: Дацюк Андрій, Тищук Сергій (обидва “Рефрижератор”)

Арбітри: Микола Шевель – Михайло Пилипчук, Владислав Галанський

“Мотор” – “Арсенал”   0:3 (техн.)

“Динамо” – “Зіберт”      1:0  (0:0)

Гол: Євген Шкуренко (66 хв.)

Попередження: Байдалук Ігор, Ярошенко Ярослав (обидва “Динамо”) – Шевель Микола, Рудь Артем, Слабошевський Роман (усі – “Зіберт”)

Арбітри: Олексій Банасько – Максим Бляшук, Владислав Голанський

http://fmff.fastiv.info/

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі