Великий теніс - беззаперечний тріумф досвіду на першому турнірі 2015 рокуИнтернет реклама УБС

Цьогорічний тенісний сезон, для гравців нашого міста, розпочався з першого із серії турнірів, під назвою - «Фастів тур». Нагадуємо, що турніри є відкритими, саме тому в них можуть приймати участь гравці з різних міст. Власне, в першому турнірі цього року, окрім фастівчан, були представники з міста Біла Церква. Матчі вібувалися на грунтовому корті клубу “Golden Lion”, що знаходиться в с. Дорогинка.

Перший турнір сезону нарахував 11 участників, які змагалися між собою за схемою "до двох поразок". Спортсмен який двічі програвав вибував з турніру.

В фінальній грі, за кубок турніру, зійшлися два гравці, які вже не одноразово підіймалися на п'єдестал пошани. Недивлячись на незначні примхи природи у вигляді дощу, вцілому погода була сприятливою для гарної гри. Досвідчений Кушпіра Віктор доволі впевнено обіграв, більш ніж на 20 років молодшого за нього суперника, з рахунком 6/2 6/3. Віктор впевнено пройшов весь турнір, виграючи матч за матчем до самого фіналу.

Слід також відзначити і срібного призера Харченко Євгена, який за весь турнір поступався лише двічі — Віктору. А всі інші матчі вигравав, показуючи свій характер та дістаючи складні м'ячі, які вже здавалося неможливо відбити.

Бронзовим призером став Савченко Сергій. Це перша нагорода для цього спортсмена в змаганнях з великого тенісу. Але той прогрес, який він демонструє за останній рік, говорить про те, що вона далеко не остання.

На фінальній грі та нагородженні призерів, був присутній міський голова міста Фастова - Нетяжук Михайло Володимирович. Він особисто вручав кубок переможцю. Присутність посадових осіб такого рівня, підвищують престижність спортивних змагань і сприяють популяризації спорту, за що організатори турніру висловлють подяку очільнику нашого міста.

“Фастів” тур це лише перший турнір сезону в цьому році. З першого липня вже стартував новий турнір - “Golden Loin” тур 2015, а в серпні стартує “Fastiv.tv” тур 2015. Унікальність цього турніру полягає в тому, що вперше, з часу проведення змагань з великого тенісу в нашому місті, поряд з чоловічими змаганнями відбудуться змагання в жіночому розряді. Всі бажаючі прийняти участь в цьому турнірі, як в чоловічому так і жіночому розряді, можуть звертатися за телефонами: (097) 954-64-61 (095) 602-40-81.

Доведемо, що наше місто Фастів, є справжнім спортивним містом.

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі