Великий теніс: сезон перетнув екваторИнтернет реклама УБС

      Не встиг закінчитися другий турнір сезону - «Golden Lion» тур-2015, як на зміну йому розпочався «Fastiv.tv» тур. В 2015 році заплановано провести 4 турніри з великого тенісу, але саме «Fastiv.tv» тур є унікальним. Розібратися в чому його унікальність та ознайомитися з результатами «Golden Lion» туру ми спробуємо далі.

     Турнір «Golden Lion» було започатковано в 2013 році, як відкритий щорічний клубний турнір. В рік зснування він проходив одночасно в двох категоріях — одиночному та парному чоловічому розрядах. В попередніх роках переможцем турніру в одиночному розряді був Чапигин Євген, який, на жаль, в цьому році не приймав участі в турнірі. Що ж стосується парного розряду, то в єдиному парному турнірі, що відбувся в 2013 році переможцями були Прилипко Андрій та Кушпіра Віктор.

     Цьогорічну фінальну пару «Golden Lion» туру склали призери попередньго турніру 2015 року - Савченко Сергій та Кушпіра Віктор. Гра видалась напруженною і тривала три сети. Програвши стартові два гейми, Сергій зібрався та виграв шість геймів поспіль., а з ними і перший сет. Початок другого сету також був за Сергієм, але досвідченому Віктору вдалося переломити гру і виграти фінальний матч. Нагадаємо, що це вже друга перемога Віктора в перших двох турнірах цього року. Бронзовим призером турніру став Іванюк Анатолій.

     Перед фінальною грою було проведено жеребкування матчів «Fastiv.tv» туру в чоловічому розряді. На турнір заявилось 14 учасників — це найбільша кількість учасників, які подавали заявки на турніри в цьому році. Спортсмени змагатимуться між собою за схемою «до двох поразок». Учасник, який отримав дві поразки, вибуває з турніру.

     Окрім цього, вперше в нашому місті відбудуться змагання в жіночому розряді. Для участі в «Fastiv.tv» турі заявилися 7 учасниць​, яких було розділено на дві групи. В кожній групі буде визначено дві найкращі спортсменки, які вийдуть до півфіналу та розіграють кубок переможця.

     Ще одним досягненням «Fastiv.tv» туру є кількість учасників. Разом в двох розрядах прийме участь 21 спортсмен. На даний момент, це новий рекорд для великого тенісу в нашому місті, який ми сподіваємось побити в наступних турнірах, не в останню чергу за допомоги наших інформаційних партнерів: Літвінчук Світлани, колективів рекламно-інформаційного журналу «Наш городок», «Fastiv.tv», спортивного інтернет порталу «Sport.fastiv.in.ua» та наших спонсорів і меценатів, які вже не один рік допомагають організовувати та проводити турніри з великого тенісу. Спорт, це здоровя та краса фастівчан і теніс є одним з яскравих прикладів поєднання цього.

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі