Волейболісти своїх не забуваютьИнтернет реклама УБС

Першої суботи березня фастівські волейболісти зібралися у спортивній залі ДЮСШ міського управління освіти , щоб вшанувати пам’ять ветерана волейболу Олександра Дмитренка, який п’ятдесятичотирилітнім пішов із життя 8 березня минулого року. Про цю неординарну людину можна говорити й писати багато, адже Олександр був не тільки сильним гравцем, а й чудовим організатором волейбольних змагань. Він, приватний підприємець, в міру можливостей фінансово підтримував розвиток спорту в нашому місті. А ще його ­поважали за порядність і людяність.

У міському турнірі пам’яті Олександра Дмитренка, який ­розпочався хвилиною мовчання, взяли участь п’ять команд: дві жіночі й три чоловічі. Жінки розподілилися по командах за ­довільним принципом і показали красиву гру. А команди чоловіків отримали назви: “Діти”, “Батьки” і “Діди”. Мова не про кровні узи – про вік учасників. Приємно, що до ветеранів, яким по 40-60 і більше років, приєднується й молодь, для якої волейбол також стає невід’ємною частинкою життя.

Серед чоловіків змагання розпочалися поєдинком між “Дітьми” й “Батьками”. Сильнішими виявилися молоді волейболісти (2:1). У другій зустрічі “Батьки” впевнено виграли у “Дідів” (2:0). З таким само рахунком поступилися “Діди” і в останній грі – з “Дітьми”. Тож і місця в турнірі розподілилися відповідно до віку учасників – від наймолодших до найстарших.

По завершенні змагань всі учасники отримали пам’ятні медалі від організаторів, ­ветеранів волейболу Сергія Павловського і Володимира Хрищенюка.

На турнірі були присутні і ­сестра Олександра Дмитренка ­Наталія та його сини Артем і Антон. ­Антон також брав участь у змаганнях, перед початком яких ветерани вручили йому батькову іменну форму. Рідні Олександра подякували організаторам й учасникам турніру за те, що вони ­та­-ким чином вшанували пам’ять ­дорогої їм ­людини.

Цей турнір відтепер стане традиційним і проводитиметься щороку на початку березня. Як його співорганізатор висловлюю щиру вдячність усім ветеранам ­волейболу і зокрема Раїсі Протазановій за цю добру справу. Людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Олександр Дмитренко живе в наших серцях…

Ростислав Дейнега, співорганізатор турніру, голова міської організації ВФСТ “Україна”

http://peremoga-fastiv.com.ua

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі