Вшанували пам`ять Олексія ПилипенкаИнтернет реклама УБС

Три роки тому, 27 травня 2013 року, на відкритті чемпіонату міста з футболу Олексій Петрович Пилипенко востаннє звернувся до молодих футболістів з вітальним словом та інспектував матч, а ввечері того ж дня перестало битися серце видатної постаті футболу Київщини…

Ще з юних літ Олексій Пилипенко захопився грою мільйонів, якій віддавав весь вільний час, передаючи як вмілий наставник свій спортивний досвід молоді. Маючи авторитетний статус арбітра, судив футбольні матчі міських, обласних та республіканських аматорських змагань, буквально до останнього подиху не прощався із футболом.

На знак вдячності й великої поваги до Олексія Петровича його учні, арбітри національної категорії Олександр Могилко і Олексій Банасько започаткували ветеранський турнір з міні-футболу. Їхню ініціативу підтримали Київська обласна і Фастівська міська федерації футболу.

28 травня на спорткомплексі “Машинобудівник” відбувся ІV Меморіал пам’яті Олексія Пилипенка. Він зібрав чотири ветеранських колективи: фастівські “Ветеран”, “Преміум” і “Динамо” та дебютанта турніру дорогинську “Вікторію”.

У ході урочистого відкриття Меморіалу пам’яті ­учас­-ники змагань вшанували Олексія Пилипенка хвилиною мовчання, а його дружина Валентина Митрофанівна­ ­розповіла про роль футболу у житті чоловіка і сім’ї.

У першому турі турніру з однаковим рахунком (1:0) “Преміум” здолав “Динамо”, завдячуючи потужному удару Андрія Коваля з 20-метрової відстані, а дворазовий переможець змагань “Ветеран” з величезними потугами переміг “Вікторію” (наприкінці матчу відзначився ­Михайло Алієв). Другий тур ознаменувався дебютним ­голом дорогинських футболістів у ветеранських змаганнях під егідою міської федерації – у воротах “Динамо” розписався Ігор Даниленко. На цей гол динамівці відповіли тричі – Василь Шевчук та Юрій Бріцький у ворота “Вікторії”, а Володимир Багінський – у власні. Тож фінальний свисток арбітра зафіксував першу і єдину нічию на турнірі (2:2). Футболісти “Ветерана” Дмитро Щербина і Олег Ткачук принесли перемогу команді над “Преміумом” (2:0). Незважаючи на поразку, останній міг стати тріумфатором турніру за умови перемоги в ­останньому матчі над “Вікторією” з великим рахунком і поразки “Ветерана” від динамівців. Перша частина завдання була виконана: “Преміум” розгромив дебютантів (3:0), однак “Динамо” не спромоглося бодай раз відзначитися у воротах Юрія Мозоля (0:2).

Таким чином команда “Ветеран”, здобувши три ­перемоги з різницею забитих і пропущених м’ячів 5-0, втретє поспіль виборола право зберігати перехідний Кубок Меморіалу пам’яті Олексія Пилипенка. Другою стала команда “Преміум”, бронзу ж вибороли динамівці, які випередили підопічних Івана Склярського лише за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів.

Нагородження призерів проводив син Олексія ­Петровича Володимир Пилипенко, який, до речі, став переможцем Меморіалу у складі команди “Ветеран” і продовжує футбольні традиції батька.

По завершенні турніру від імені учасників змагань були покладені квіти на могилу Олексія Пилипенка. Світла па­м'ять про нього назавжди залишиться у серцях ­фастівських шанувальників футболу. Поки граємо – ­пам’ятаємо.

Фастівська міська федерація футболу, рідні ­Олексія Пилипенка вдячні ініціаторам, організаторам та усім учасникам Меморіалу.

Юрій Гутевич, голова Фастівської міської федерації футболу

http://peremoga-fastiv.com.ua

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі