За один бал до перемоги.

Интернет реклама УБС

Однією із двох команд, які представляли Київську область у Всеукраїнському весняному легкоатлетичному кросі, організованому центральною радою фізкультурно-спортивного ­товариства “Україна”, була збірна Фастова. Змагання проводились у трьох вікових групах на дистанціях 500 метрів для жінок і 1000 метрів – для чоловіків.

У віковій групі 18-35 років наші земляки Галина Яременко та Андрій Савенко з результатами 1 хв. 49 сек. і 3 хв. 13 сек. відповідно посіли четверті місця. Так само на четвертому місці був і наш Павло Ржаніцін у віковій категорії 36-50 років, який подолав дистанцію за 3 хв. 34 сек., а Юлія Степенко у цій же категорії виборола перемогу (1 хв.36 сек.). Ще два перші місця здобули наш молоді ветерани: у віковій категорії 51 рік і більше не було швидших від Раїси Протазанової (2 хв. 8 сек.) і Вадима Сіляка (3 хв. 26 сек.).

За таких результатів можна було впевнено сподіватися на високе загальнокомандне місце. І ­підсумок таки втішив: Фастівська збірна у загальнокомандному заліку отримала срібло. До того ж поступившись переможцю – команді Вінничини – всього на один бал. Нам не вистачило лише одного ­третього місця. Тоді за однакових балів, але за більшої кількості перших місць, перемога була б нашою! Але і друге місце на всеукраїнських змаганнях – це чудовий результат.

Додому фастівські спортсмени поверталися з кубком, дипломами та медалями. Кубок і ­диплом за друге місце підуть до скарбниці Київської обласної організації ФСТ “Україна”, яка профінансувала нашу поїздку, а особисті дипломи й медалі залишаться у членів збірної. Як і гарні спогади про змагання.