Змагання, в яких усі – переможціИнтернет реклама УБС

У Фастові вже давно стало традиційним спортивне свято, присвячене Міжнародному Дню людей з обмеженими фізичними можливостями. Ось і цього разу, минулої суботи, на стадіон “Маши­нобудівник” прийшли чи приїхали, наперекір усім перепонам, більше п’ятдесяти спортсменів з особливими потребами. Це було справжнє свято спорту, який дає наснагу до життя, – тому що інваліди, люди, яких доля обділила здоров’ям, вкотре продемонстрували незалежність від труднощів і проблем, силу та натхнення жити і творити, здобуваючи хоч і маленькі, але перемоги і радіючи спілкуванню один з одним.

Спартакіада відбулася завдяки підтримці Київської обласної організації ВОІ “СОІУ”, голова якої Геній Сподін щороку влаштовує це спортивне свято для дітей-інвалідів з різних куточків Ки­ївської області, та нашим постійним спонсорам – ВАТ “Елопак-Фастів” і церкві Євангелійських християн біблейських баптистів.

Участь у цьогорічному святі взяли команди Червоної Мотовилівки (клуб “Повір у себе”), Великої Мотовилівки, Борової, Таращанського навчально-реабілітаційного Центру та КМФСК “Прометей” м. Київ. Вони мірялися вправністю в настільному тенісі, дартсі, легкій атлетиці (стрибки з місця) та метанні кілець.

Наші спортсмени здобули у цих змаганнях, які проводилися окремо серед дівчат, юнаків і дорослих, чимало призових місць. Аліна Пісоцька (Фастів) відзначилася у всіх чотирьох видах змагань, Олег Підгайний (Фастів) – у тенісі, стрибках із місця й метанні кілець, Євген Совенко (Фастів) – у тенісі, стрибках з місця й дартсі, Михайло Виговський (Фастів) – у тенісі й дартсі, Вероніка Загранична (Фастів) та Ігор Градюшко і Богдан Куцюк (Червона Мотовилівка) – в тенісі.

Втім, переможених не було – всі були переможцями. Бо й головною метою цього традиційного свята є не визначення місць у змаганнях, а можливість для тих, чиї фізичні можливості обмежені, продемонструвати, що сила духу й бажання жити обмежень не мають.

З порожніми руками із цього світа не пішов ніхто. Найуспішнішим спортсменам вручено грамоти, дітей-учасників відзначено цінними подарунками, а всі присутні на спартакіаді спортсмени отримали подарунки завдяки ВАТ “Елопак-Фастів”, яке завжди із задоволенням нам допомагає, і ми впевнені, що наше співробітництво буде продовжуватися і надалі.

Світлана Ковальова, тренер з настільного тенісу

http://peremoga-fastiv.com.ua

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі