ЄдиноборстваИнтернет реклама УБС

Безкоштовні тренування з Карате кіокушин!

Кожну суботу о 9.00 в парку ім. Гагаріна на майданчику з баскетбольним щитом. Запрошуються усі бажаючі безвікових обмежень! Тренування складається з розминки, кіхону (базові рухи), і заминки. Тривалість: 45хв.
Одяг: спорт.взуття, футболка, шорти/штани, гарний настрій)
Залучаємо мешканців Фастова до здорового способу життя!

«Золото» з рукопашного бою

У Броварах відбувся Чемпіонат з рукопашного бою Київської області для спортсменів від 8 до 17 років.
Ці змагання є відбірковими для участі команди Київської області в Чемпіонаті України з рукопашного бою серед дітей та юнацтва. До заходу долучилися троє вихованців клубу «Каскад»: Олександр Кушнірюк, Олександр Гладун і Владислав Чередніченко.

Черговий успіх сестер Круглових

Радісною новиною поділилася із “Перемогою” фастівська спортсменка, майстер спорту Укра­їни Марина Круглова, яка вже більше семи років займається боротьбою сумо і має у цьому виді спорту чимало здобутків.

Перемогу присвятила батьку

Нещодавно в естонському місті Раквері відбулася Першість Європи з боротьби Сумо , в якій взяли участь 460 учасників із 52-х країн світу. Укра­їну на змаганнях представляла наша землячка Ірина Круглова. І предста­вила гідно, здобувши золото у ваговій категорії “+65 до дванадцяти років”.

"Доброслав" знову перемагає

Нещодавно 25 найбільш підготовлених учнів «Доброслава» після більше, ніж річної перерви в тренуваннях, поїхали відстоювати честь Фастова на Чемпіонат Київської області з панкратіону в Білу Церкву, де вони показали все, на що здатні на сьогоднішній день.

Відбувся Турнір з дзюдо серед наймолодших учасників.

27 травня 2015 року вихованці відділення боротьби дзюдо ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту тренера-викладача Островського Олексія взяли участь в м.Васильків у Турнірі з дзюдо серед наймолодших дітей (2007-2008 р.н.).

Перемоги фастівських каратистів на Чемпіонаті України

16-17 травня в м. Вінниця проходив Абсолютний чемпіонат України з карате кіокушин, який був відбірковим до Чемпіонату Світу. Ставши фіналістом змагань в абсолютній ваговій категорії Котляревський Ігор, вихованець ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту, виборов ІІ місце та отримав безкоштовну путівку на участь в жовтні місяці у змаганнях Чемпіонату Світу в Японії, де буде захищати честь України

Срібний призер Кубку України з боксу − Володимир Скрипка!

16 квітня 2015 року в Миколаєві стартував грандіозний спортивний захід − Кубок України з боксу серед чоловіків. Дані змагання є відбірковими на всі наступні міжнародні ліцензійні виїзди, а також − на Європейські ігри в Баку.

Вітаємо юних каратистів

04 квітня у м.Умань відбувся відкритий Чемпіонат Черкаської області з карате кіокушинкай серед молодших юнаків та юніорів. У змаганнях взяла участь команда фастівських каратистів в кількості 9 чоловік – вихованців ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту, яких підготував майстер спорту міжнародного класу, тренер-викладач Андрієнко Олександр Анатолійович.

Сторінки

Останні коментарі