ТенісИнтернет реклама УБС

Новини тенісу Фастова 30.05.16

Відбувся фінал турніру фастів ін юа. тур, в якому зустрілись Віталій Бромірський та Віктор Кушпіра. В двох сетах з рахунком 6/3 6/1 перемогу святкував Віталій Бромірський, нагадаємо що бронзу в турнірі здобув Анатолій Іванюк.

Новини тенісу Фастова 20.05.16

Відбулися матчі в турнірі fastiv.in.ua. В нижній сітці Віктор Кушпіра переміг Євгена Харченко 6/3 6/4,та за право грати в фіналі зустрівся з Анатолієм Іванюком. В першому сеті з рахунком 6/4 переміг Віктор Кушпіра, але вже в другому поступився 3/6, в останній партії розгорнулась справжня драма, поступаючись з рахунком 1/4 Анатолій Іванюк виграв 4 гейма поспіль, та мав матч бол за рахунку 40/30 на своїй подачі,

Новини тенісу Фастова 27 04 16

В Фастові продовжується  тені сний турніру фастів ін юа тур,  який почався в минулому році. Нагадуємо що  Турнір складається з двух сіток верхньої та нижньої , переможці яких зустрінуться в фіналі.

Новини тенісу Фастова 14.04.16

В Фастові стартує  новий тенісний сезон, який як завжди проходитеме на корті клубу голден лайн.
Сезон розпочнеться з турніру фастів ін юа тур,  який почався в минулому році.Турнір складається з двух сіток верхньої та нижньої , переможці яких зустрінуться в фіналі.

Сторінки

Останні коментарі