БаскетболИнтернет реклама УБС

Баскетболістки житомирської ДЮСШ Юність провели товариські матчі у Фастові

Фастівські баскетбольні команди дівчат провели три товариські поєдинки з  командою ДЮСШ "Юність" 2004-05 р.н. з Житомира.Всі зустрічі нажаль наші дівчата програли. Команда 2004-2005 р.н. з рахунком 6:30, а потім - 23:37. Старші дівчата (2002-2003р.н.) 37:62

Заслужений тренер України Вілій Тарнопольський: мені всього-на-всього 90 років...

Заслужений тренер України Вілій Якович Тарнопольський уже понад півстоліття працює тренером у спортивній школі Фастова на Київщині. Багато тисяч дівчат залучилися за цей час до баскетболу під його керівництвом. Про свій вражаючий життєвий шлях Вілій Якович розповів прес-службі ФБУ.
 

У нашому місті відбувся IV Всеукраїнський традиційний турнір з баскетболу серед учнів ДЮСШ 2004 року народження і молодше.

27-29 листопада 2015 року відбувся IV Всеукраїнський традиційний турнір з баскетболу серед учнів ДЮСШ 2004 року народження і молодше. У ньому взяли участь команди міст України: Київ-1,Київ-2, Дружківка, Біла Церква, Фастів, Хмельницький.

FASTIV.TV: Баскетбол у Фастові: Як все починалося?

Скрип кросівок на підлозі, атмосфера польоту і бажання “закинути “триочковий” – це і є гра в баскетбол. Але в Фастові живе людина яка зачепірить за пояс Майкла Джордана, обіграє Деніса Родмана і вразить усю команду “Чікаго Буллз”! Дізнайтесь подробиці у сюжеті!

Турнір з баскетболу

27-29 листопада у Фастівському ДЮСШ («Локомотив») пам’ять тренера Слави Галки Україна й Фастів вшанують справою його життя – баскетбольним турніром. Приєднайтесь до підтримки юних спортсменів!

Останні коментарі