ГімнастикаИнтернет реклама УБС

Перемоги юних гімнасток міста

22 травня 2016 року м.Фастів гостинно прийняв у спортивному залі ДЮСШ управління освіти учасниць Відкритої першості міста Фастова з гімнастики художньої, присвяченої Дню Європи. Участь взяли 100 гімнасток з м.Українка, м.Бровари, м.Яготин та м.Фастів.

Відкрита першість міста Фастова з художньої гімнастики

Запрошуємо Вас на Відкриту першість міста Фастова з художньої гімнастики, присвяченій Дню Європи, яка відбудеться 22 травня 2016 року в спортивному залі ДЮСШ управління освіти за адресою: вул. Шевченка, буд.39

Спортивні фастівчани

1 травня 2016 року команда вихованок відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту взяла участь у Чемпіонаті Київської області з гімнастики художньої, який відбувся в м.Біла Церква. 

 

Відбулися обласні змагання з спортивної гімнастики

22-23 квітня 2016 року в.м.Біла Церква відбувся відкритий Чемпіонат Київської області з гімнастики спортивної. Участь взяла команда вихованців відділення спортивної гімнастики ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту, яких підготували тренера-викладачі Хрещенюк С.А., Малецький І.М., Матвійчук Д.В. та Малецький О.І.

Змагання з гімнастики

23 квітня 2016 року вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту взяли участь у відкритому Чемпіонаті ДЮСШ №25 м.Києва з художньої гімнастики.

Вітаємо юну гімнастку

11 лютого в м.Біла Церква проходив Кубок Київської області з художньої гімнастики, в якому взяла участь команда вихованок відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань молоді та спорту. За результатами змагань ІІІ місце за програмою «І спортивний розряд» посіла Допіра Милица (2004 р.н.). 

Десять призових місць на десятій “Різдвяній зірочці” здобули вихованки Лариси Цьопич

Юні фастівські гімнастки, вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ “Локомотив” відділу з питань молоді та спорту знову яскраво засяяли на традиційному Всеукраїн­ському турнірі “Різдвяна зірочка”.

Вісім призових місць фастівських гімнастів

Команда спортсменів відділення спортивної гімнастики ДЮСШ “Локомотив” відділу з питань молоді та спорту взяла участь у відкритій першості Білої Церкви , що проходила у цьому місті в останні дні листопада. Наші хлопці вибороли вісім призових місць, серед яких три – перші.

Чергові успіхи фастівських гімнасток

Юні фастівські спортсменки, вихованки відділення художньої гімнастики дитячо-юнацької спортивної ­школи “Локомотив” відділу з питань молоді та спорту , взявши участь у відкритій першості ДЮСШ №25 м. Ки­єва з художньої гімнастики, знову гідно представили і свою школу, і рідне місто.

Сторінки

Останні коментарі