ІншіИнтернет реклама УБС

Шукаємо юних пластунів

Військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» запрошує взятии участь в Військово-патріотичному вишкільному табіру «ЮНИЙ ПЛАСТУН». Табір проходитиме з 27 червня по 10 липня 2016 року на ВеликоПоловецькому учбовому центрі (15 полігон) Фастівського району Київської обл. Наметове містечко буде розташоване на закритій території обслуговуючого військового персоналу.

Вшанували пам`ять Олексія Пилипенка

Три роки тому, 27 травня 2013 року, на відкритті чемпіонату міста з футболу Олексій Петрович Пилипенко востаннє звернувся до молодих футболістів з вітальним словом та інспектував матч, а ввечері того ж дня перестало битися серце видатної постаті футболу Київщини…

Цього разу турнір організував тенісний “аксакал”

У тенісній залі спорткомплексу “Машинобудівник” відбувся традиційний ­“зодіакальний” турнір з настільного тенісу. Цього разу він присвячувався Тільцям. Ініціатором турніру був ветеран настільного тенісу, наш аксакал (саме так ­називають його друзі-суперники) Володимир Гаюк

За один бал до перемоги.

Однією із двох команд, які представляли Київську область у Всеукраїнському весняному легкоатлетичному кросі, організованому центральною радою фізкультурно-спортивного ­товариства “Україна”, була збірна Фастова. Змагання проводились у трьох вікових групах на дистанціях 500 метрів для жінок і 1000 метрів – для чоловіків.

Безкоштовні тренування з Карате кіокушин!

Кожну суботу о 9.00 в парку ім. Гагаріна на майданчику з баскетбольним щитом. Запрошуються усі бажаючі безвікових обмежень! Тренування складається з розминки, кіхону (базові рухи), і заминки. Тривалість: 45хв.
Одяг: спорт.взуття, футболка, шорти/штани, гарний настрій)
Залучаємо мешканців Фастова до здорового способу життя!

Їхнє захоплення – волейбол.

Серед популярних ігор з м’ячем волейбол не має собі рівних. Ця гра проста й доступна людям будь-якого віку. Саме цим чудовим видом спорту захопилися дівчата з Борової. Очолює юних шанувальниць волейболу Наталія Діхтяр – вчитель фізичного виховання Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Нові висоти Діани Соловйової

Вихованка відділення з веслування на байдарках і каное ДЮСШ Фастівського району, спортсменка відділення центру Олімпій­ської підготовки Діана Соловйова досягла чергових спортивних висот. Взявши участь у складі збірної Київської області в змаганнях на Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті ­олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, що проходили у Дніпропетровську, вона стала володаркою кубка серед юніорів одразу на трьох дистанціях

Перемоги юних гімнасток міста

22 травня 2016 року м.Фастів гостинно прийняв у спортивному залі ДЮСШ управління освіти учасниць Відкритої першості міста Фастова з гімнастики художньої, присвяченої Дню Європи. Участь взяли 100 гімнасток з м.Українка, м.Бровари, м.Яготин та м.Фастів.

Сторінки

Останні коментарі